Aicinām amatniekus, mājražotājus un uzņēmējus pieteikties Ziemassvētku dāvanu katalogā

19.09.2023

Uzņēmējdarbība

Tuvojoties Ziemassvētku laikam, Rēzeknes novada pašvaldība veidos dāvanu katalogu, vienuviet apvienojot novada uzņēmēju, amatnieku un mājražotāju piedāvājumu. Uzņēmējiem tā būtu iespēja plašāk popularizēt savu produkciju, savukārt iedzīvotājiem – pamanīt un izvēlēties Ziemassvētku dāvanas no Rēzeknes novada uzņēmēju plašā klāsta.

Dāvanu katalogs tiks veidots elektroniski, publicēts Rēzeknes novada mājaslapā, kā arī plašāk par katru uzņēmēju tiks stāstīts sociālajos tīklos.

Pieteikties aicināti uzņēmumi, pašnodarbinātie un saimnieciskās darbības veicēji ar savu piedāvājumu:
• produkciju un mājražojumiem;
• darinājumiem un amatniecību;
• dāvanu kartēm un piedāvājumiem (derīguma termiņš izmantošanai);
• u.c. piedāvājums.

Aicinām padomāt gan par savas produkcijas piedāvāšanu, gan, izvērtējot savas iespējas un piedāvājuma specifiku, īpašo piedāvājumu.

Pieteikšanās līdz 20. oktobrim: https://forms.gle/wQSgJR1wZ1pgMqhw8

Veidojot katalogu vienotā tematikā, tiks organizēta produktu/darinājumu fotosesija. Tiks noteikti datumi, līdz kuram produkcija/darinājums būs jānogādā uz Rēzeknes novada pašvaldību (tiks atgriezts pēc fotografēšanas). Ja šādas iespējas nav, meklēsim risinājumus.

Saziņai:
Uzņēmējdarbības attīstības speciāliste Liāna Runča, liana.runca@rezeknesnovads.lv; 25740422

Click to listen highlighted text!