Aicinām apmeklēt sertificētu ārstu speciālistu lekcijas Audriņos un Maltā!

Rēzeknes novada pašvaldības īstenotā projekta „Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” ietvaros Rēzeknes novada iedzīvotājiem ir iespēja bez maksas apmeklēt sertificētu ārstu speciālistu lekcijas.
20. oktobrī plkst. 9.00 Audriņu pagasta Tautas namā ikviens interesents tiek aicināts uz flebologa Vladimira Sorokina lekciju par vēnu slimību cēloņiem, sekām un iespējamajiem profilakses pasākumiem.
Savukārt 20. oktobrī plkst.10.00 Maltas bērnu un jauniešu centrā notiks ginekoloģes Aijas Krišānes lekcija par norisēm sievietes reproduktīvajā sistēmā jebkurā vecumā, kontracepcijas veidiem, ģimenes plānošanu un grūtniecību, ginekoloģisko slimību cēloņiem, sekām un iespējamajiem profilakses pasākumiem (valsts skrīningprogrammas).
Flebologs un ginekoloģe bez maksas sniegs atbildes uz pasākuma apmeklētāju jautājumiem un ieteikumus veselīgā dzīvesveida paradumu veidošanai un to ievērošanai.
13. oktobrī Audriņu pagastā un 29. septembrī Maltas pagastā jau norisinājās Veselības veicināšanas dienas, taču Maltas pagastā Veselības veicināšanas dienā nepiedalījās ginekologs, bet Audriņu pagastā – flebologs. Tāpēc izmantojiet iespēju šos speciālistus uzklausīt tagad.
Pasākums “Veselības veicināšanas diena” notiek Rēzeknes novada pašvaldības īstenotā projekta „Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” Nr.9.2.4.2/16/I/027 ietvaros. Projektu atbalstījis Eiropas Sociālais fonds (ESF).
Natālija Bernāne,
Rēzeknes novada pašvaldības projekta
“Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” vadītāja
LV_ID_EU_logo_ansamblis_ESF

Click to listen highlighted text!