Aicinām apmeklēt Veselības veicināšanas dienu Maltā!

Ikviens interesents tiek aicināts 2018. gada 29. septembrī plkst. 10.00 Maltas pagasta Tautas namā apmeklēt Veselības veicināšanas dienu. Pasākuma laikā četri sertificēti speciālisti – flebologs, ginekologs, uztura speciālists un pediatrs – bez maksas lasīs lekcijas un sniegs atbildes uz apmeklētāju jautājumiem. Speciālisti savās lekcijās sniegs informāciju par veselīga dzīvesveida veicināšanas nozīmi un par iespējamām sekām, ignorējot veselīgā dzīvesveida paradumus.
Flebologs sniegs informāciju par vēnu problēmām un to ārstēšanu, bet ginekologs - par ginekoloģisko slimību cēloņiem, sekām un iespējamajiem profilakses pasākumiem. Uztura speciālists savā lekcijā stāstīs, kā pagatavot ēdienu, lai saglabātu tā uzturvērtību, uzlabotu savu pašsajūtu, nostiprinātu imunitāti, samazinātu risku saslimt ar sirds, kuņģa, aknu, nieru u.c. slimībām, kliedēs mītus un aizspriedumus par ēšanas paradumiem un neveselīgiem pārtikas produktiem. Pediatrs lasīs lekciju par bērnu veselīgu augšanu un fizioloģisko un psiholoģisko attīstību, pasargāšanu no slimībām un traumām, kā arī slimību agrīnu atpazīšanu, ārstēšanu un bērnu atveseļošanu dažādos bērnu vecuma posmos – jaundzimušā, zīdaiņa, maza bērna, pirmsskolas, jaunākajā, vidējā un vecākajā skolas posmā līdz pat 18 gadu vecumam.
Pasākuma norises laikā darbosies mājražotāju un amatnieku tirdziņš “Lobs lobam”.
Pasākums “Veselības veicināšanas diena” notiek Rēzeknes novada pašvaldības īstenotā projekta „Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” Nr.9.2.4.2/16/I/027 ietvaros. Projektu atbalstījis Eiropas Sociālais fonds (ESF).
Natālija Bernāne,
Rēzeknes novada pašvaldības projekta “Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” vadītāja
LV_ID_EU_logo_ansamblis_ESF

Click to listen highlighted text!