Aicinām piedalīties akcijā “Adām siltām pēdiņām”

01.11.2021

Projekti

Viļānu iedzīvotāji aicināti piedalīties radošajā darbnīcā - akcijā “Adām siltām pēdiņām” novembra un decembra mēnesī, kur būs iespēja savu sirds siltumu ieadīt jaukās zeķītēs, ko pēc tam dāvināsim pansionāta iemītniekiem, mediķiem u.c.

Tikšanās notiks trešdien, 3. novembrī, plkst. 17.00. Zoom platformā. Aicinām pieslēgties tiešsaistei, kur Vilhelmīne Zīra pastāstīs par zeķu adīšanas niansēm, kā arī pārrunāsim organizatoriskos jautājumus. Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta reģistrētājiem dalībniekiem uz e-pastu. Reģistrācijas anketa: https://bit.ly/3vZHZGS

Dziju nodrošina projekts "Volunteering cities+" (Brīvprātīgā darba pilsētas). Adīt gribētāji to var paņemt Viļānu grāmatu veikalā - Brīvības iela 5 “Lapiņas Ēmei” un turpat atgriezt adījumus līdz 17. decembrim.Jautājumu un neskaidrību gadījumā zvanīt Ilgai Morozovai pa tel. 64605833 vai rakstīt: ilga.morozova@vilani.lv

Radošā darbnīca notiek Eiropas Savienības programmas "URBACT" projekta "Volunteering cities+" (Brīvprātīgā darba pilsētas) ietvaros. Projekta mērķis ir izveidot Viļānos aktīvu iedzīvotāju grupu, kas, iesaistot līdzcilvēkus, īstenotu dažādas brīvprātīgā darba aktivitātes Viļānu apvienībā, kā arī veicinātu sadarbību starp pašvaldību un iedzīvotājiem.

Click to listen highlighted text!