Aicinam piedalīties pasākumā “Skrējiens pēc veselības” Kaunatā

Projekta “Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” ietvaros š.g. 21. septembrī Kaunatas vidusskolas sporta laukumā Rēzeknes novada iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties pasākumā “Skrējiens pēc veselības”.

Pasākumā “Skrējiens pēc veselības” tā dalībniekiem tiks sniegta sporta trenera vieglatlētikā Edgara Kļaviņa informatīvi izglītojošā lekcija par pareizu un nepareizu skriešanu un skriešanas  ietekmi uz cilvēka veselību, kā arī būs iespēja piedalīties pasākuma praktiskajā daļā jeb skriešanas sacensībās, izmantojot pareizas skriešanas ieteikumus, kas pozitīvi ietekmē indivīda asinsrites, elpošanas orgānu, nervu, iekšējās sekrēcijas dziedzeru, kaulu un muskuļu sistēmas. Pasākums būs paredzēts dažāda vecuma grupām, kā arī personām ar īpašām vajadzībām, ar dažāda garuma distancēm. Šajā projekta pasākumā dalībnieku skaits nav ierobežots.

PASĀKUMA PROGRAMMA:

  • 9.30 Dalībnieku reģistrācija
  • 10.00 Pasākuma atklāšana, uzrunas (sportistu, organizatoru)

Pasākuma teorētiskā daļa

  • 10.30 Sporta trenera vieglatlētikā Edgara Kļaviņa informatīvi izglītojošā lekcija/ iesildīšanās

Pasākuma praktiskā daļa

  • No plkst. 11.00 Starti sacensību distancēs (Tautas veselības skrējiens (2km); krosa un krosa-stafešu distances (800m, 1km, 1,5km); meiteņu un zēnu distances/jauktās distances dažādās vecuma grupās)
  • 13.00 Ēdināšana un rezultātu apkopošana
  • 14.00  Apbalvošana

Sīkāku informāciju par pasākumu (vai pieteikšanos) var iegūt, zvanot 29473484 (Edgars).

Pasākums “Skrējiens pēc veselības” notiek Rēzeknes novada pašvaldības īstenotā projekta „Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” Nr.9.2.4.2/16/I/027 ietvaros. Projektu finansē Eiropas Sociālais fonds.

Sagatavoja: Ilona Akmentiņa, Rēzeknes novada pašvaldības projekta “Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” vadītāja

Click to listen highlighted text!