Aicinām uz Nautrēnu apvienības pārvaldes kausu izcīņu galda spēlēs

Pagastu ziņas

Nautrēnu apvienības pārvalde, tās sporta speciālisti un kultūras pasākumu organizatori, rūpējoties par savu pagastu iedzīvotāju aktīvās atpūtas pieejamības iespējām un daudzveidību, 4. martā Rēzeknes novada Vērēmu pagasta Adamovas sporta hallē organizē pasākumu “Nautrēnu apvienības pārvaldes  kausu izcīņa galda spēlēs”.

Galda spēles ir ne tikai  brīvā laika pavadīšanas veids  ģimenēm un draugiem,  bet arī visā pasaulē atzīts  sporta veids. Tur ir viss sportam nepieciešamais  gan azarts, gan izturība, gan precizitāte un  veiklība, kā arī sava stratēģija. Galda spēļu galvenais mērķis ir piedalīties un smelties pozitīvo enerģiju.

Pasākumā aicināti piedalīties Rēzeknes novada Nautrēnu Apvienības (Vērēmu, Ilzeskalna, Nautrēnu , Audriņu, Lendžu, Bērzgales pagasta) iedzīvotāji no 16 gadu vecuma.

Uzvarētāji katrā sacensību veidā tiks noteikti atsevišķi. 1.-3. vietu ieguvējus apbalvo ar kausiem.

Reģistrācija dalībai notiek sacensību dienā no plkst. 9.30.

Sacensību sākums plkst.10.00

Dalība Nautrēnu apvienības pārvaldes kausu izcīņā galda spēlēs ir bez maksas.

Obligāta pieteikšanās! Vajadzības gadījumā tiks nodrošināts transports.

Kontaktinformācija:

Bērzgales pagastā: Daila Ekimāne, mob. 26185204

Nautrēnu pagastā: Inga Vigule, mob. 28335357; Andris Brīvers, mob. 29497034

Audriņu pagastā: Tamāra Smirnova, mob. 25412872

Ilzeskalna pagastā: Anna Višķere, mob. 29498652

Vērēmu pagastā: Zaiga Mihailova, mob. 2 9151650, Anna Višķere, mob. 29498652

Lendžu pagastā: Jānis Matvejenko, mob. 20097449

Bērniem līdz 16 gadu vecumam būs iespēja piedalīties dažādu veidu galda spēlēs un par rezultātiem saņemt diplomus.

Uz tikšanos Adamovā un veiksmīgu startu!

Sagatavoja: Vērēmu pagasta kultūras pasākumu organizatore Anna Višķere