Aicinām uz Zvejnieksvētkiem Nagļos!

06:00 MAKŠĶERĒŠANAS SACENSĪBU STARTS pie slūžām 08:00 - 09:00 AKLAIS KANOE 09:00 - 10:00 SUP DĒĻU SACENSĪBAS 10:00 - 10:50 SĀRNOTAIS KANOE - 3

Zvejnieku svētki Nagļos šogad notiks 15. jūlijā. Vairāku desmitu gadu garumā, kopš Nagļos tika ierīkota zivsaimniecība, šie sportiskie un skanīgie svētki ir pulcējuši un priecējuši daudzus. Organizatori norāda, ka svētku programma paliek nemainīga.

Plkst. 6.00 no rītā Maltas ūdenskrātuvē notiks cīniņš par lielāko lomu jeb makšķerēšanas sacensības. Plkst. 8.00 – ūdensatrakcijas pie slūžām, bet plkst. 11.00 – svētkus Nagļu sporta laukumā ieskandinās Dekšāru pūtēju orķestris.

Sportošana  būs visas dienas garumā. Savukārt bērniem no plkst. 12.00 līdz 17.00 darbosies piepūšamās atrakcijas. Jautru izklaides programmu mazajiem no plkst. 14.00 līdz 15.30 sniegs "Ķepu patruļas" varoņi. Apmeklētājiem būs pieejams arī  tirdziņš un bufetes.

Vakarā plkst. 20.00 – svētku koncerts, kurā uzstāsies gan vietējās skatuves zvaigznes, gan viesmākslinieki.

Bet plkst. 23.00  sāksies kārtīga zaļumballe! Līdz pat četriem rītā spēlēs grupa "JAU" un dīdžejs Rolands.

Plašāku informāciju par sporta aktivitātēm sniegs sporta aktivitāšu galvenais organizators – Raivis Kuševskis, tālr. 25648622.

Informāciju par  gaidāmajām vakara norisēm – Anna Baleiša, tālr. 26398826.

Ierasti Zvejnieksvētki notiek jūlija otrajā sestdienā, bet, ņemot vērā, ka šogad no 2. jūlija līdz 9. jūlijam norisinās XXVII Vispārējie latviešu Dziesmu un XVII Deju svētki, Nagļos svētki tiek pārcelti uz nedēļu vēlāk.

Gaidīsim gan tuvus, gan tālus ciemiņu, lai kopā nosvinētu vienīgos Zvejnieksvētkus Latgalē! Uz tikšanos Nagļos! Lai mums visiem skaisti svētki!

Sagatavoja: Anna Baleiša, Nagļu pagasta tautas nama pasākumu un kultūras organizatore

Click to listen highlighted text!