Aicinām Viļānu apvienības iedzīvotājus iesaistīties brīvprātīgā darba projektā

Publicēts: 14.10.2021

Atjaunots: 26.10.2021

Projekti

Rēzeknes novada pašvaldība Viļānu apvienības teritorijā īsteno projektu “Brīvprātīgā darba pilsētas” (“Volunteering Cities+”). Projekta mērķis ir Viļānos izveidot aktīvu iedzīvotāju grupu, kas meklēs idejas un īstenos dažādas brīvprātīgā darba aktivitātes Viļānu apvienībā, kā arī veicinās sadarbību starp pašvaldību un iedzīvotājiem.

Arī neliela domubiedru grupa var uzlabot ikdienas dzīvi Viļānos un apkārtnes pagastos. Aicinām būt daļai no šīs brīvprātīgo kustības - pastāstīt savas idejas un piedalīties to īstenošanā! Turklāt projekta ietvaros sešas labākās idejas, ko izvēlēsies paši dalībnieki, saņems aptuveni 500 Eur finansējumu materiālu iegādei.

Aptaujas anketa pieejama ŠEIT
Līdz svētdienai, 17. oktobrim, gaidīsim jūsu idejas un, galvenais, vēlmi iesaistīties to realizēšanā!
Ja Jums nav savas idejas, bet labprāt piedalītos šajā brīvprātīgā darba projektā, varat aizpildīt aptauju, nenorādot savu ideju - mēs ar Jums sazināsimies!

Iedvesmai dažas idejas, ko jau esam saņēmuši: sakopšanas talka ap parka ozolu Viļānos, darbnīca “Drēbēm otrā dzīve”, akcija «Apmainīšanās ar rotaļlietām», ārstniecības augu dobju ierīkošana, putnu būrīšu gatavošanas darbnīca pavasarī.

Eiropas Savienības programmas URBACT projekts “Brīvprātīgā darba pilsētas” norisināsies līdz 2022. gada nogalei. Kopā ar Rēzeknes novada pašvaldību projektā piedalās arī partneri no Portugāles, Slovākijas, Grieķijas un Kipras (vadošais partneris).

Click to listen highlighted text!