Aizraujošas futbola sacensības Strūžānos

18.09.2019

Sports

Par spīti septembrim maz raksturīgiem dabas untumiem, sestdien, 14. septembrī, kad lietus brīžiem gāza kā no spaiņa, pūta pamatīgs vējš, zibeņoja un granda pērkons, Strūžānos piecas komandas  ar lielu aizrautību un izturību spēlēja futbolu.
Īstu azartu un futbola spēles prasmi mums rādīja „ČEMPIONI” (Strūžāni), GDSM (Strūžāni), „RĀZNAS VILKI” (Čornajas pag.), „ROGOVKA” ( Nautrēnu pag.) un „STRŪŽĀNI”.
Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, un tad no katras izvirzījās tās, kuras sacentās pusfinālā un finālā.
Par trešo vietu sacentās GDSM un "RĀZNAS VILKI". Pēc pamatlaika beigām rezultāts bija neizšķirts, soda sitienos veiksmīgāki izrādījās "RĀZNAS VILKI", līdz ar to viņiem 3. vieta. Sudrabs mājiniekiem, komandai "STRŪŽĀNI", bet zelts komandai "ROGOVKA".
Uzvarētājas komandas tika apbalvotas ar medaļām un diplomiem, bet 4. un 5. vietas ieguvēji saņēma saldas un vitamīniem bagātas veicināšanas balvas. Sacensību noslēgumā , pēc organizatoru labākajām tradīcijām, visi tika cienāti ar uz ugunskura vārītu soļanku. Zupa un ugunskurs šoreiz bija īsti desmitniekā – gan siltumam, gan spēku atjaunošanai.
Paldies visiem dalībniekiem, maziem un lieliem, par īpašu izturību un apņēmību, ņemot vērā laikapstākļus, nospēlēt līdz galam. Uz tikšanos nākamajās sacensībās, un lai visiem veiksmīgi starti!
Leokādija Razgale,
Strūžānu kultūras nama vadītāja
Autores foto
IMG_20190914_145707IMG_20190914_151239IMG_20190914_145525

Click to listen highlighted text!