Aizvadīta Rēzeknes novada jaunatnes diena 2023!

Jauniešiem

Rēzeknes novada jaunieši 29. augustā tikās Čornajas pludmalē, kur norisinājās ikgadējā “Rēzeknes novada jaunatnes diena 2023”. Šogad pasākumā piedalījās 16 komandas, kuru sastāvā bija novada aktīvākie un sportiskākie jaunieši. Rēzeknes novada Jaunatnes dienu – draudzību stiprinošās un jautrās neformālājās sporta spēlēs!

Komandu spēlēs tika pieteiktas 16 komandas, katrā komandā 6 jaunieši, kuriem bija iespēja pārbaudīt savus spēkus tādās disciplīnās kā “SUP izaicinājums”, “Loku šaušana”, “Balansa lenta”, “Stafete”, “Lasertag” un “Blackbols”.

Sacensību kopvērtējumā atjautīgākās un sportiskākās Rēzeknes novada jauniešu dienas 2023 komandu spēļu uzvarētāju titulu izcīnīja jauniešu komanda no Viļānu pilsētas “Viļāni”, aiz sevis atstājot komandu “Nautrēni” no Nautrēnu pagasta un godpilno 3. vietu izcīnīja komanda “Gaigalava” no Gaigalavas pagasta.

Dažādās disciplīnās pasākuma dalībnieki, komandu līdzjutēji varēja pārbaudīt savu izturību un precizitāti arī tādās individuālajās disciplīnās kā “1 minūtes izaicinājumi”, “Loku šaušana” un “Slackline”.

Līdztekus visām interesantajām un aizraujošajām disciplīnām, pasākuma apmeklētājiem bija iespēja apdrukāt T kreklus sietspiedes radošajā darbnīcā ar Jaunatnes dienas 2023 logo.

Lai Rēzeknes novada Jaunatnes diena 2023 jauniešiem paliktu atmiņā ilgāku laiku, jauniešiem bija iespēja izmēģināt Orbitron atrakcijas, kā arī visas dienas garumā par lielisku mūziku rūpējās DJ Deila un Jaunatnes dienas noslēgumā jaunieši sarīkoja holi krāsu salūtu.

Jaunatnes dienas noslēgumā tradicionāli notika kvasa dzeršanas sacensības, kur tika noskaidroti “Kvasisti”, kā arī pīrādziņu ēšanas sacensības, kurās tika noskaidrots “ātrākais ēdājs”.

Liels paldies Čornajas pagasta pārvaldei, jauniešu centra “Horizonts” jaunatnes darbiniecei Sarmītei Brolišai, biedrībai “Austrumlatvijas radošo iniciatīvu centrs”, SIA “Marina Bikova”, SIA “Activepark” un SIA “Arī te” par lielisko atbalstu jaunatnes dienas rīkošanā.

Atsevišķs paldies brīvprātīgajiem jauniešiem, bez kuriem grūti būtu iedomājamas jaunatnes dienas aktivitātes un sporta spēles!

Tiekamies Rēzeknes novada Jaunatnes dienā 2024!

Aivars Mežatučs
Rēzeknes novada pašvaldības Jaunatnes lietu speciālists
Foto/video: Ksenija Jakušonoka