Aizvadīta Rēzeknes novada pedagogu konference

29.08.2023

Izglītība

Kā ierasts pirms jaunā mācību gada sākuma Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvalde organizēja konferenci Rēzeknes novada izglītības iestāžu pedagogiem.

Īpaši tika sveikti: Verēmu pamatskolas jaunais direktors Sandris Sprudzāns, kurš jaunajā amatā stāsies ar 1. septembri.  Bijušo Maltas vidusskolas struktūrvienības Liepu pamatskolas vadītāju Gaļinu Bogdanovu. Rēzeknes novada domes 2. marta sēdē tika pieņemts lēmums, ka ar 2023.gada 31. jūliju Liepu pamatskola tiek slēgta. Bijusī Strūžānu pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja Ilze Treikule. Skaistajā dzīves jubilejā tika pasniegts Pateicības raksts Viļānu pirmsskolas izglītības iestādes vadītājai Janīnai Mičulei. Pateicības raksts tika pasniegts arī Nautrēnu vidusskolai skolas 160 gadu jubilejā.

Ar lekciju uzstājās Rīgas Koučinga Skola pārstāvis, profesionāls koučs Pāvels Romašins, kurš iedvesmoja pedagogus panākumiem jaunajā mācību gadā.

Klātesošos uzrunāja arī Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs, Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietniece Ērika Teirumnieka, Rēzeknes novada pašvaldības izpilddirektors Jānis Troška, Izglītības un sporta  pārvaldes vadītājs Guntars Skudra, Rēzeknes novada domes deputāts, Izglītības, kultūras un sporta jautājumu pastāvīgās komitejas priekšsēdētājs Guntis Rasims.

Sagatavoja: Jūlija Jurāne, Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto: Jūlija Jurāne