Aizvadītas aktivitātes “Latvijas veselības sporta nedēļa 2023” Rēzeknes novadā

31.10.2023

Sports

Aizvadītas aktivitātes "Rudens sporta dzīves kalendāra" oktobra mēnesī

16. oktobrī Latvijā startēja ikgadējais pasākums "Latvijas veselības sporta nedēļa 2023". Arī Lūznavas, Ozolaines, Maltas, Pušas, Feimaņu un Ozolaines pagasti Maltas apvienībā neplānoja palikt malā, bet aktīvi iesaistījās jaunā rudens sporta dzīves kalendāra sporta aktivitātēs, kas norisinājās no 16. oktobra līdz 22. oktobrim.

16. oktobrī Silmalas pirmskolas izglītības iestādes bērniņiem tika organizēti jautrie starti un spēles. Aktivitātes tika īstenotas visas nedēļas garumā! Ozolaines pagasta tautas nama dāmas baudīja "Krēslu aerobiku", aktīvi un graciozi kustinot rokas, kājas, ķermeņus un galvas. Pušas pagasta aktīvistes turpināja "Nordic Walking" tehnikas apguvi, kā arī nūjoja krietni garu distanci. Laiks un noskaņojums bija superīgs!

17. oktobrī nūjot turpināja Silmalas pagasta Gornicā un Kruķos, bet Lūznavā tika atsāktas vingrošanas nodarbības.

18. oktobrī nūjojām Feimaņos. Pievienojās jaunas nūjotājas, un par laika apstākļiem nesūdzējāmies!

19. oktobrī Ozolaines pagasta nūjotājas apciemoja bijušo skolu, pārliecinājās, ka ciedros nav čiekuru, pa ceļam daudz runāja un dalījās atmiņās.

20. oktobrī nūjošanu turpināja Maltas dāmas. Sākotnēji šķita, ka nodarbībā nosalsim, taču mājas darbs - iesildīšanās vingrojumi un kārtīgais treniņš 3x3 sasildīja tā, ka negribējās pabeigt aktivitātes.

21. oktobrī Tiskādu pamatskolas astoņi jaunieši satikās turnīrā, lai noskaidrotu visstiprāko, visspēcīgāko galda tenisa turnīrā. Paldies jauniešiem par dalību Latvijas veselības sporta nedēļā!

22. oktobrī Latvijas Veselības sporta nedēļu noslēdza bērnu/jauniešu sacensības orientēšanās Ozolaines pagastā ar spilgtām un zibenīgām ZUMBA dejām, kā arī tika aivadīts atklātais treniņš MAMANET! Zumba iesildīja pirms Mamanet treniņa (1h+2h), nodarbībās piedalījās vairāk nekā 60 dāmas no Rēzeknes un Rēzeknes novada.

Sagatavoja: Svetlana Mikanova, Maltas apvienības pārvaldes sporta organizatore

Click to listen highlighted text!