Aizvadītas Rēzeknes novada darbinieku sporta spēles 2023

23.08.2023

Pagastu ziņas

18.augustā Bērzgalē tika aizvadītas Rēzeknes novada pašvaldības darbinieku sporta spēles – “Bierzejom Bieržgaļa bārzūs! ”. Sporta spēles organizēja Nautrēnu apvienības pārvalde sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību.  Aktivitātēs piedalījās 19 komandas, tie bija, Rēzeknes novada pašvaldības darbinieki, Rēzeknes novada domes deputāti, pagastu pārvalžu un tām pakļauto struktūru darbinieki.

Uzvaras laurus šogad plūca Stružānu pagasta komanda "Strūžāni". Godpilno 2. vietu ieņēma Kaunatas pagasta komanda "Bērzlapes" un 3. vietā ierindojās Silmalas pagasta komanda "Silmola".

Sacensību tēma bija “Bierzejom Bieržgaļa bārzūs!”, kas sasaucās arī ar šogad notikušajām Bērzgales 555 gadadienas svinībām, tāpēc organizatori it īpaši bija piedomājuši pie katras aktivitātes un tās nosaukuma. Komandām bija jāpiedalās 11 sacensību veidos, kur stafešu nosaukumi bija – "Vāsā mīrā," "Gradzyna pavielnīks," "555," "Kirkas kolnam byut," "Bārzu slūtubols," "Pyut i gryud," "Īmetiejs," "Buteļu biatlons," "Seši vīnā," "Gribieju kai lobuok, saguoja kai vysod" un "Bārzu pyutīns".
Nākamajā gadā sporta spēles notiks Viļānu apvienībā.

"Paldies Nautrēnu apvienības pārvaldei, kas uzņēmās organizēt sporta spēles, bērzgaliešiem par brīnišķīgi sarupētiem laika apstākļiem. Prieks, ka Rēzeknes novada sporta spēļu dalībniekiem svarīgi ir ne tikai piedalīties, bet, piedaloties gūt prieku, baudu un gandarījumu," tā par sporta svētkiem teica Rēzeknes pašvaldības priekšsēdētājs Monvīds Švarcs.

Sporta spēļu galvenais mērķis, protams, ir darbinieku saliedēšana un veselīga dzīvesveida veicināšana. Ikviens dalībnieks ar lielu azartu piedalījās aktivitātēs un priecājās par savas komandas un kolēģu panākumiem!

Sagatavoja: Elza Indričāne, Rēzeknes novada pašvaldības mājaslapas satura redaktore

Foto: Elza Indričāne, Marta Zvejsalniece

Click to listen highlighted text!