Aizvadītas volejbola sacensības Strūžānos

20.08.2020

Sports

Augusta karstās saules sasildītās ezera pludmales smiltis aizvadītajā svētdienā Strūžānos kopā pulcēja volejbola entuziastus, lai mērotos spēkiem brīvdabas sacensībās „Padod servi!” Šo izaicinājumu pieņēma astoņas komandas – „POWERADE” (Strūžāni), „KOMANDAS NOSAUKUMS” (Dricāni), „OMEGA” (Rēzekne), „GREEN LOCK” (Strūžāni), „SPĀKS” (Rēzekne), „ČORNAJA” (Čornajas pagasts), „15 DOLĀRI” (Strūžāni) un „STRŪŽĀNI” (Strūžāni).
Izlozes rezultātā visas komandas tika sadalītas divās apakšgrupās. Sacensības noritēja pēc pludmales volejbola noteikumiem. Galvenā tiesneša pienākums bija uzticēts Andrim Putrānam. Pēc divpadsmit nospēlētām spēlēm kļuva zināmas četras pusfināla dalībnieces, kas cīnījās par iekļūšanu finālā. Spēles bija spraigas, un bieži vien tikai pāris punkti izšķīra kādas komandas veiksmi.
Šoreiz zelts komandai „SPĀKS”, sudrabs komandai „ČORNAJA” un bronza komandai „STRŪŽĀNI”.
Godalgoto vietu ieguvēju komandu spēlētāji tika apbalvoti ar medaļām un diplomiem, pārējās komandas saņēma saldas veicināšanas balvas.
Sirsnīgs paldies visiem sacensību dalībniekiem, atbalstītājiem un līdzjutējiem! Vairāku stundu garumā Strūžānu ezera pludmale bija piepildīta ar sportisko dvesmu, un noteikti šī diena visiem spēlētājiem paliks atmiņā kā aktīvs, spraigs un draudzīgs kopābūšanas laiks Strūžānos. Uz tikšanos nākamgad!
Leokādija Razgale,
Strūžānu kultūras nama vadītāja
Autores foto
IMG_20200816_141004 IMG_20200816_141024

Click to listen highlighted text!