Aizvadīts handbola seminārs skolotājiem

13.11.2023

Sports

8. novembrī Maltas vidusskolā notika Latvijas Handbola federācijas organizētais seminārs Rēzeknes novada un pilsētas sporta skolotājiem. Ar savu pieredzi dalījās Latvijas izlases un virslīgas komandas Dobeles "Tenax" vadošais spēlētājs un jauniešu treneris Ņikita Pančenko. Semināra dalībniekus sveica arī LHF padomes loceklis Edgars Romanovskis, kurš Maltas vidusskolai dāvināja mini handbola inventāra komplektu. Semināra gaitā 18 skolotāji pilnveidoja handbola elementu apgūšanas uzdevumus un iepazinās ar interesantām handbola aktivitātēm, kuras varēs izmantot sporta stundās. Semināra praktiskajā daļā ar interesi piedalījās arī Maltas vidusskolas skolēni, kuri aizrautīgi apguva handbola pamatus un izteica vēlēšanos turpināt spēlēt arī sporta stundās.
Paldies visiem semināra dalībniekiem un Latvijas handbola federācijai par šī interesanta sporta veida attīstību Rēzeknes novadā!

Sagatavoja Aivars Kaupužs

Click to listen highlighted text!