Aizvadīts pasākums ‘’Latgales diena 2023’’, laureātu vidū SIA “Safīra L”

09.11.2023

Uzņēmējdarbība

Šī gada 8. novembrī, tika rīkots pasākums ‘’Latgales diena 2023’’ , kur tika godināti Latgales uzņēmējdarbības centra organizētā konkursa "Latgales reģiona uzņēmēju gada balva 2023" laureāti.

"Latgales diena" ir pasākums, kas jau trešo gadu kļūst par Latgales plānošanas reģiona gada nogales vērienīgāko notikumu. Tas ir veltīts Latgales reģiona uzņēmējdarbības aktivizēšanai un attīstībai, Latgales pārstāvniecības darbības popularizēšanai, kā arī vietējo uzņēmēju piedāvāto iespēju un Latgales kā tūrisma galamērķa prezentēšanai.

Balvu nominācijā -  gada inovācija, godalgoto 1. vietu ieguva:

SIA ‘’Safīra L’’ tas ir augu valsts izcelsmes produktu pārstrādes un konditorejas (bez glutēna) ražošanas uzņēmums Rēzeknes novadā. Augļu, ogu un dārzeņu pulveri tiek radīti izmantojot saudzīgas kaltēšanas temperatūras ļaujot saglabāt tajos ne tikai smaržu un garšu, kas raksturīgas konkrētam augli vai dārzenim, bet arī vērtīgas vielas. Uzņēmums piedāvā augļu, ogu un dārzeņu pulverus, vegāniskos un bezglutēna konditorejas izstrādājumus.

Jāpiebilst, ka 5 nominācijās pretendēja seši Rēzeknes novada uzņēmēji.

Gada inovācija - SIA ‘’Safīra L’’ piedāvā augļu, ogu un dārzeņu pulverus, bezglutēna un vegānisko konditoreju.

Gada mājražotājs – SIA ‘’Saulainie dārzi’’ Smiltsērkšķu produkcija ( sula, sīrups, džems, sēkliņu eļļa, tēja, ogu pulveris u.c.),  SIA ‘’CUKURELLA’’ Saldi un skaisti mājās gatavoti kārumi.

Gada jaunais tūrisma pakalpojums – SIA ‘’Creatives’’ Rožleju vīna darītava.

Gada ražošanas uzņēmums – IK ‘’Healty Snack’’ Grikši ir diedzētu griķu batoniņš bez pievienota cukura - veselīgs, dabīgs un ļoti godīgs, jo tā sastāvā ir tikai trīs pamatprodukti.

Gada amatnieks – "Pīterkolns Pottery" keramikas darbi, kuros tradicionālais apvienots ar moderno.

Lepojamies ar mūsu uzņēmējiem un novēlam panākumus arī turpmāk.
Sagatavoja: Rēzeknes novada pašvaldības uzņēmējdarbības attīstības speciāliste Santa Springa

Click to listen highlighted text!