Aizvadīts pirmais “Pludmales sporta festivāls”

20.06.2024

Sports

16. jūnijā atpūtas bāzē “Rāznas līcis” norisinājās pirmais Rēzeknes novada pludmales sporta festivāls. Pasākuma dalībniekiem bija iespēja izbraukt ar kanoe laivām un SUP dēļiem, piedalīties ūdens orientēšanās distancē ar laivām gar līča piekrasti un ģimenēm ar bērniem aktīvi atpūsties sportiskajās stafetēs. Pieaicinātie Ludzas sporta skolas jaunieši iepazīstināja pasākuma dalībniekus ar aizraujošo pludmales handbolu.

Visas dienas garumā norisinājās Rēzeknes novada atklātais turnīrs pludmales volejbolā sieviešu un vīriešu komandām. Kopumā sacensībās piedalījās 16 pāri sieviešu un 11 pāri vīriešu konkurencē. Interesantās un aizraujošās spēlēs tika noskaidrotas spēcīgākās komandas. Sieviešu turnīrā 1. vietu izcīnīja Elīna Zujāne un Jeļizaveta Puzāne. 2. vietā Kristīne Gabranova un Katrīna Dzierkale, 3. vietu ieguva Linda Bumbiša un Jekaterina Borisovska-Cvetkova. Vīriešu konkurencē 1. vietā Sandris Turlajs un Jānis Gabranovs, 2. vietā Edgars un Mareks Malinovski, 3. vietā komanda no Daugavpils – Maksims Sergejevs un Dmitrijs Sekijevskis.

Pasākuma noslēgumā visus sportistus ar jautriem ritmiem priecēja mūzikas grupa “Disnejlenda” no Viļāniem. Novēlam visiem novadniekiem aktīvu un siltu vasaru, un tiekamies atkal sporta laukumos Zvejnieksvēkos Nagļos!

Click to listen highlighted text!