Aktuālais projektā ‘’Sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveide un attīstība Rēzeknes novada pašvaldības Viļānu apvienībā” (Nr.9.3.1.1/18/I/030)

Aktuālais projektā  ‘’Sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveide un attīstība Rēzeknes novada pašvaldības Viļānu apvienībā”  (Nr.9.3.1.1/18/I/030)

Šī gada 30.augustā tika izsludināta iepirkuma procedūra materiāltehniskā nodrošinājuma piegādei un uzstādīšanai projekta "Sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveide un attīstība Rēzeknes novada pašvaldības Viļānu apvienībā" ietvaros. Vairāk informācijas pieejams: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/107497.

Plānots, ka pretendenti savus piedāvājumus var iesniegt līdz 2023. gada 29. septembrim.

Projekta ietvaros tiks aprīkots grupu dzīvoklis ar 16 vietām pakalpojuma saņēmējiem- pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem (turpmāk- GRT).

Pakalpojuma izveidei primāri ir nepieciešamas mēbeles un sadzīves tehnika dzīvojamās istabās, koplietošanas telpās ar atpūtas zonu un personāla telpās.

Dienas aprūpes centrs (turpmāk- DAC) un specializētās darbnīcas  pakalpojuma izveidei tiks aprīkotas ar mēbelēm un sadzīves tehniku - aprīkota grupu nodarbību telpa un klientu atpūtas telpa ar virtuves zonu. Speciālistu kabineti tiks aprīkoti ar nodarbību veikšanai nepieciešamajām mēbelēm un inventāru (kušete, masāžas krēsls, aizslietnis, u.tml.). Specializētās darbnīcas tiks aprīkotas ar darba instrumentiem, lai strādātu ar tekstilu, koku u.c. materiāliem.

Projektam noslēdzoties, plānots, ka aptuveni 20 personas ar GRT, kuras dzīvo Rēzeknes novada Viļānu pilsētā, Sokolku, Dekšāres un Viļānu pagastos varēs pilnvērtīgi saņemt sociālās rehabilitācijas pakalpojumus un individuālo atbalstu, kā arī speciālistu konsultācijas, terapijas kursus, izmantot brīvā laika pavadīšanas iespējas specializētajās darbnīcās.

Irēna Lavrinoviča
Attīstības plānošanas  nodaļas