Aktualitātes “Lendžu administratīvās ēkas, t. sk., kultūras nama energoefektivitātes paaugstināšana” projektā

Rēzeknes novada pašvaldība izsludināja atklātu konkursu “Rēzeknes novada pašvaldības ēku energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbi”  (identifikācijas Nr. RNP 2023/2) un 21.03.2023. notika piedāvājumu atvēršana, tai skaitā iepirkuma priekšmeta daļā Nr.2 “Lendžu administratīvās ēkas, t. sk., kultūras nama energoefektivitātes paaugstināšana”.

Minētajā daļā tika saņemti divu pretendentu SIA "Rēzeknes būvserviss" un SIA "ASKO AS" piedāvājumi.

Uz šo dienu iepirkuma komisija vēl nav pieņēmusi lēmumu par iepirkuma rezultātiem šajā iepirkuma priekšmeta daļā, notiek iepirkuma priekšmeta daļas vērtēšanas process.

Projekta mērķis ir samazināt primāras enerģijas patēriņu, sekmējot energoefektivitātes paaugstināšanu Lendžu administratīvajā, t. sk., kultūras nama ēkā.

Projekta kopējais budžets ir 176 601,72 EUR, un tajā paredzēti šādi būvdarbi, saskaņā ar energosertifikātu:

• ārsienu siltināšana, t. sk., cokolstāva ārsienu siltināšana, kā arī logu un durvju ailas,
  • pamatu siltināšana,
  • energopārvaldība un datu monitorings,
  • ventilācijas sistēmas uzlabojumi.

Projektu plānots īstenot līdz 2023. gada beigām.

Projekta vadītāja Inga Zapāne

“Projektu līdzfinansē REACT-EU finansējums pandēmijas krīzes seku mazināšanai”.