Aktualizēts Rēzeknes novada pašvaldības policijas informatīvais tālrunis

21.03.2024

Pašvaldība

No 2024. gada 1. janvāra darbu uzsākusi Rēzeknes novada pašvaldības policija, kura savus pienākumus veic Rēzeknes novada teritorijā. Iedzīvotājus, likumpārkāpumu gadījumos  aicinām zvanīt uz jauno pašvaldības policijas informatīvo tālruni 29411411.

Atgādinām, ka zvanīt  var darba laikā no plkst. 8.00 līdz 16.30. Ir izveidota arī pašvaldības policijas e-pasta adrese pasvaldibaspolicija@rezeknesnovads.lv, kur iedzīvotāji var nosūtīt informāciju.

Šobrīd pašvaldības policijai darbs laiks ir noteikts darba dienās no plkst. 8.00 līdz 16.30. Ārpus pašvaldības policijas darba laika jāzvana Valsts policijai uz tālr. 110 vai 112.

Informējam, ka par nepamatotu dienestu, tas ir Valsts policijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, kā arī pašvaldības policijas  izsaukšanu ir paredzēta administratīvā atbildība. Lūdzam iepriekš izvērtēt situāciju.

Click to listen highlighted text!