Amatierteātru parāde "Kaudzēm smieklu" Feimaņos

14.02.2011

Kultūra

„Smiekli ir labākās zāles!” šim apgalvojumam piekrita visi klātesošie, kuri 11.februāra vakarā bija sapulcējušies uz amatierteātru parādi "Kaudzēm smieklu". Šogad pasākums notika Feimaņu kultūras namā, un tajā piedalījās 21 kolektīvs no Rēzeknes un Viļānu novadiem.

"Ja tevi tā kā vēdergraizes
Moka slimības un raizes,
Saņem drosmi – iesmejies!
Un ķibeles drīz atkāpsies."

Ar šo draisko pamācību pasākumu atklāja Feimaņu pagasta pārvaldes vadītāja Anita Verčinska un piebilda: „Šī recepte ir ļoti laba- blakus parādību nav! Tikai nebrīnieties un neņemiet ļaunā, ja blakus sēdošais kaimiņš sāks nekaunīgi smieties!”

Vakara gaitā piepildījās arī viņas vēlējums māksliniekiem – publika bija atsaucīga, uzticīga, pozitīva un pats galvenais - neskopojās ar aplausiem! Savukārt skatītājiem bija iespēja redzēt skečus, kuri lika no sirds, līdz pat asarām, izsmieties.

„Uzdrošinieties sapņot un piepildīt savus sapņu! Vienmēr domājiet- es to varu! Un dariet!” tā visiem klātesošajiem novēlēja Gaigalavas pagasta kultūras nama amatierteātris "Apīnis". Cik skaista gan būtu pasaule, ja mēs uzklausītu šos vārdus ar sirdi un savās dzīves gaitās kaut dažreiz pie tiem atgrieztos!

Click to listen highlighted text!