Apbalvoti starpnovadu izaicinājuma “km skaita pavasarī” aktīvākie dalībnieki

20.06.2023

Sports

16. jūnijā plkst. 12.30 Rēzeknes novada pašvaldības lielajā zālē tika godināti aktīvākie starpnovadu izaicinājuma “km skaita pavasarī” dalībnieki.  Rēzeknes novada pašvaldība izteica pateicību aktīvākajiem un zaļākajiem izaicinājuma dalībniekiem, kuri krāja zaļos kilometrus Rēzeknes novada pašvaldības krājkasītē.

Lai veicinātu dabai draudzīgu pārvietošanās paradumu veidošanos, no 20. aprīļa līdz 10. maijam Mārupes novada pašvaldība  izaicināja citas pašvaldības iesaistīties starpnovadu izaicinājumā “km skaita pavasarī”, kur  bezmaksas ar mobilās aplikācijas STRAVA palīdzību tiks uzskaitīti katra novada profilam piesekojušo dalībnieku “zaļie” kilometri.

Pateicība tika izteikta 22 izaicinājuma dalībniekiem:

Tomam Pizičam;

Marcia Tipo;

Aleksandram Novožilovam;

Jevģēnijam Kušakovam;

Marijai Mzurei;

Madarai Sondorei;

Ivaram Novikam;

Vladimiram Mushkarevam;

Modrim Trūlim;

Ivaram Upeniekam;

Natālijai Bernānei;

Jurim Dobrovskim;

Ilzei Valeniecei;

Mārim Lubertam;

Jurim Skrebeļam;

Sandrai Kuprei;

Gertrūdei Gaidei;

Tamārai Kablanovai;

Agnesei Zīmelei;

Vijai Utānei;

Ivetai Balčūnei;

Sandrai Dervinikai;

Click to listen highlighted text!