Ar mīlestību veidots Rēzeknes novadā – uzņēmēju piedāvājums Jūsu Ziemassvētkiem

27.12.2023

Uzņēmējdarbība

Kad sniega kupenas aiz loga, un apkārt redzamas pirmās zelta un sudraba lampiņas, sagaidām Adventes laiku, gatavojamies gada baltākajiem un brīnumainākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem. Šajā gadā aicinām izvēlēties vietējo uzņēmēju no sirds sarūpēto piedāvājumu, kuru saņemot, ikviens varēs just centību, dvēseli un patiesu prieku, ko katrā produkta vai pakalpojuma detaļā ielikuši uzņēmēji.

Rēzeknes novada Ziemassvētku dāvanu katalogā atradīsiet 22 Rēzeknes novada uzņēmēju piedāvājumu Jūsu Ziemassvētku dāvanām. Katalogā piedāvāti uzņēmēju ražojumi un darinājumi, uz individuālu pasūtījumu izgatavojami piedāvājumi un dāvanu kartes un kuponi.

Paldies aktīvajiem Rēzeknes novada uzņēmējiem, kas iesaistījušies kataloga tapšanā.

Vēlam visiem sirdssiltus Ziemassvētkus,

Rēzeknes novada Uzņēmējdarbības attīstības speciālistes:
Santa Springa (santa.springa@rezeknesnovads.lv)
Liāna Runča (liana.runca@rezeknesnovads.lv)

Digitalais-ziemassvetku-davanu-katalogs

Click to listen highlighted text!