Atkal aicina pieteikties uz mākslinieku rezidencēm

26.03.2018

EUCIDA

Mākslinieki no Latvijas, Francijas un Īrijas, kuri aktīvi darbojas digitālās mākslas jomā, līdz 27. aprīlim tiek aicināti pieteikties uz mākslinieku rezidencēm, kas notiks Dublinā, Belfortā un Latvijā (Rēzeknes novada Lūznavas muižā) no 17. līdz 30. septembrim.
Mākslinieku rezidences tiek organizētas projekta “European Connections of Digital Arts” – EUCIDA (latviski – “Digitālā māksla aptver Eiropu”) ietvaros. Māksliniekiem tiek nodrošināti ceļa izdevumi un uzturēšanās izmaksas.
2017. gadā Lūznavas muižā rezidencē strādāja mākslinieks no Francijas Žaks Lopezs, bet Latvijas māksliniece Gundega Strautmane darbojās rezidencē Dublinā (Īrija).
Vairāk informācijas par rezidencēm lasiet šeit.
Projektu “European Connections of Digital Arts” īsteno Rēzeknes novada pašvaldība sadarbībā ar digitālās mākslas centriem Dublinā (Īrija) un Belfortā (Francija), tas līdz pat 2019. gadam paredz visdažādākās aktivitātes digitālās mākslas jomā – seminārus, lekcijas, izstādes, radošās darbnīcas u.c.

Click to listen highlighted text!