Atvērto durvju dienas 2022

Student making steps to his graduation

Lai iepazīstinātu topošos profesionālo skolu audzēkņus un augstāko izglītības iestāžu studentus ar mācību iespējām, programmām, pasniedzējiem, mācību procesu un vidi, kā arī sporta un atpūtas iespējām, dienesta viesnīcām, bibliotēkām, augstskolas, koledžas un profesionālās izglītības iestādes piedāvā apmeklēt atvērto durvju dienas, informācijas dienas, karjeras dienas un citus ar karjeras izvēli saistītus pasākumus. Detalizēta informācija par karjeras atbalsta pasākumiem- Atvērto durvju dienām- februārī un martā šeit: https://www.niid.lv/infodienas 

Ja epidemioloģisko ierobežojumu dēļ nav iespējams pasākumus apmeklēt klātienē, tad ikvienam ir iespēja piedalīties pasākumu tiešraidēs vai noskatīties  tiešraižu ierakstus un virtuālās tūres. Aicinām klašu audzinātājus rosināt skolēnus izmantot šīs iespējas.

Virtuālās tūres un atvērto durvju dienu tiešraižu ieraksti

Atverto-durvju-dienas-2022-kopija

Click to listen highlighted text!