Audriņu pagasta iedzīvotājas Olgas darbs un spārni

Ievērojot visas pandēmijas laika drošības noteikumus, Audriņu pagasta bibliotēkā 2021. gada martā veiksmīgi startēja pagasta iedzīvotājas Olgas Litovnikas adīto un tamborēto rotaļlietu izstāde “Mans darbs – mani spārni”.  Bibliotēkas lietotāji, atnākot pēc grāmatām, varēja sekot rokdarbnieces izdomas lidojumam un īstenošanai, aizmirst par ikdienas problēmām un to risinājumu nemitīgiem meklējumiem, par bailēm un neziņu. Pasakaini tēli viena mēneša laikā kļuva par sava veida emocionālo terapiju mūsu mazajiem un lielajiem apmeklētājiem. Koši, krāsaini pasakaini dzīvnieki – šī gada simbols Vērsis, aizvadītajā gada valdniece Pele, iztēles pasaules rādījums vienradzis, gigantiska skudra, smieklīgs zaķis garausis, koķete bite un citi tēli iemiesoja sevī un izstaroja citiem dzīvesprieku, ticību labākajiem laikiem un optimismu.

Ar izstādi vien mūsu Olgas labie darbi nebeidzās. Ar prieku varam paziņot, ka gandrīz visas rotaļlietas atradīs savu jauno saimnieku starp mūsu bibliotēkas aktīvākajiem maziem lasītājiem. Tādējādi izstāde pārtop par īstu labdarības akciju!

Liels paldies Olgai Litovnikai par ieguldīto vareno darbu. Mums ir liels gods, ka Audriņu pagastā dzīvo cilvēki ar zelta rokām un dimanta sirdi.

 

Audriņu pagasta bibliotēkas vadītāja Oksana Brokāne

Click to listen highlighted text!