Jauniešu vasaras nometņu konkursa rezultāti

20.07.2021

Izglītība

Vasaras periodā Rēzeknes novada bērniem un jauniešiem ir iespēja piedalīties nometnēs. Noslēdzies Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes konkurss par finansējuma piešķiršanu jaunatnes nometņu projektiem 2021. gadā.

Rēzeknes novada jaunieti! Vai jau esi izlēmis, kurā nometnē šovasar piedalīsies? Tev noteikti ir jāizmanto šī iespēja!

Šī gada nometņu sezonā tiks realizētas tādas idejas, kā muzicēšanas un mākslas meistarklases, saliedēšanās aktivitātes, radošās aktivitātes, sportiskās aktivitātes, sociālo prasmju apguve, izmantojot gan formālās, gan arī neformālās izglītības metodes.

Izvēlies un iesaisties! Iesaisties un aktivizējies! Rēzeknes novada bērnu un jauniešu nometnes, kuras plānots realizēt laika posmā līdz 31. augustam. Esi aktīvs, iesaisties un pavadi savu brīvo laiku saturīgi un lietderīgi.

Aivars Mežatučs, Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists