Bērzgalē aizritējušas Rēzeknes novada pašvaldības darbinieku Sporta spēles

29.07.2013

Sports

25.jūlijā Bērzgalē pulcējās sportiskākie Rēzeknes novada pašvaldības un novada iestāžu darbinieki, lai mērotos veiklībā ikgadējās Sporta spēlēs. Šogad sacensībās piedalījās komandas no 14 pagastiem, kā arī Rēzeknes novada administrācijas un Sociālā dienesta pārstāvji. Sacensību rīkotāji – Bērzgales pagasta pārvalde – komandām bija sagatavojuši desmit uzdevumus, kuros vairāk par ātrumu un izveicību tika pārbaudīta dalībnieku izdoma un attapība, piemēram, disciplīnā „Tropeigokais īmetiejs” basketbola bumba bija jāiemet grozā ar boksa cimdiem rokās, savukārt „Ručiņīku bolā” bija jānoķer bumba, diviem komandas biedriem rokās turot dvieli. Sporta spēlēs bija jāveic arī komandu stafete „Gribieju kai lobok, sanoca kai vīnmār” un individuālās disciplīnas: sievietēm bija jāizjauc un jāsaliek gaļas maļamā mašīna, savukārt vīriešiem disciplīnā „Stypriņīks” pēc iespējas tālāk bija jāaizmet baļķis.

Pēc vairāku stundu garumā ilgušām sportiskajām aktivitātēm tika noskaidroti uzvarētāji – 3.vietu ieguva Vērēmu pagasta komanda, 2.vietā ierindojās Stoļerovas pagasta komanda, savukārt uzvaru izcīnīja Kaunatas pagasta komanda. Jāatzīmē, ka šogad tika mainīta tradīcija, ka nākamās spēles notiek uzvarētāju pagastā – šoreiz nākamo Sporta spēļu organizētāji tika izlozēti starp tiem 11 pagastiem, kas Sporta spēlēs nepiedalījās, un laimīgā loze tika Nagļu pagastam, bet vēl pirms tam – februāra nogalē – novada pašvaldības un iestāžu darbinieki varēs spēkoties ziemas sporta spēlēs Kaunatā.

Click to listen highlighted text!