Bērzgales folkloras kopa viesojas Rēzeknes novada veco ļaužu pansionātā Strūžānos un Pilcenē

31.07.2014

Sociālais dienests

30.jūlija pēcpusdienā Bērzgales folkloras kopas dziedātājas tika uzaicinātas dziedāt Rēzeknes novada veco ļaužu pansionātā Strūžānos un Pilcenē. Šai uzstāšanās reizei ansamblis sagatavoja koncertprogrammu Annas dienas atskaņās. Koncerta pirmajā daļā izpildījām savu programmu, bet otrajā – klausītāju pieprasītās dziesmas. Tad nācās dziedāt ne tikai latviski un latgaliski, bet arī dziesmas krievu un baltkrievu valodā. Pansionāta iemītnieki mūs uzņēma ar sajūsmu, dažiem acīs pat bija aizkustinājuma asaras.
Kaut arī laiks ir karsts un sutīgs un nodziedāt garo koncertprogrammu folkloras kopas vecāka gadagājuma sievām nebūt nebija viegli, tomēr spēkus deva gandarījums par labi paveiktu un kādam vajadzīgu darbu, par pansionāta iemītniekiem sagādāto prieku. Paldies pansionāta darbiniekiem un iemītniekiem par ielūgumu un sirsnīgo uzņemšanu!
 
 
Daila Ekimāne
Bērzgales kultūras nama vadītāja
 
Foto: Anna Siļuka
P1170310IMG_4025 (1077 x 807)

Click to listen highlighted text!