Bērzgales pamatskolā uzlabots sporta zāles grīdas segums

Publicēts: 11.03.2021

Atjaunots: 12.03.2021

Projektu īstenošana

Bērzgales pamatskolas audzēkņi jau sen iecienījuši volejbola spēli, tāpēc kopš 2013. gada Rēzeknes novada pašvaldības Bērnu-jaunatnes sporta skola attīsta šo sporta veidu profesionālajā ievirzē. Paralēli pamatskolas skolēnu sporta stundām šajā mācību gadā trenēties turpina divas sporta skolas treniņgrupas. 1991. gadā ieklātais koka grīdas segums fiziski bija nolietojies, tāpēc 2020. gada februārī tika noslēgts līgums par projekta “Bērzgales pakalpojumu uzlabošana Bērzgales pamatskolas sporta zālē” īstenošanu.

Projekta realizācija norisinājās Rēzeknes rajona kopienu partnerības teritorijā ELFLA finansētās Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros. Attiecināmās izmaksas sastādīja 31402,16 Euro,  no kurām publiskais finansējums 28261,94 Euro un  līdzfinansējumu 3140,22 Euro  nodrošināja Rēzeknes novada pašvaldības Bērnu – jaunatnes sporta skola.

Projekta realizācijas gaitā esošā grīda tika nostiprināta, ieklāta atbilstoša pamatne un uzklāts sertificēts Gerflor Recreation sintētiskais linoleja sporta grīdas segums. Šāda seguma virsma nodrošina grīdas vizuālo izskatu, atbilstošu slīdamību, virsmas cietību, savukārt pamatne – elastību un trieciena absorbētspēju.  

 

Projekta vadītāja Arnita Poiša

 

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē: http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020/index_lv.htm

Click to listen highlighted text!