Bērzgalieši – aktīvi volejbolā

Publicēts: 30.08.2021

Atjaunots: 10.09.2021

Bērzgales pagasta ziņas

Bērzgalē kopš vairākiem gadiem populārs sporta veids ir pludmales volejbols. Volejbolu spēlē gan skolēni, gan jaunieši un vīri un sievas vidējos gados. Lai saglabātu un popularizētu pludmales volejbola tradīcijas Bērzgalē, Rēzeknes novada jaunatnes iniciatīvu projektu konkursam un neformālo apmācību un nometņu projektu konkursam tika iesniegti  divi  projekti, kuros iegūtais finansējums tika piesaistīts šī sporta veida atbalstam.

Ņemot vērā Valstī noteiktos ierobežojumus un rekomendācijas vīrusa Covid 19 sakarā, tika izvērtēti riski un iespējas un abu projektu aktivitātes tika apvienotas vienā kopējā pasākumu ciklā.

Volejbola spēles inventārs tika papildināts ar jaunām bumbām, laukuma līnijām un tīkla antenām.

Projekta ietvaros 10 dienas notika volejbola treniņnodarbības, kurās darbojās 20 skolēni vecumā no 13 līdz 18 gadiem.

Pēc neatlaidīgiem treniņiem neizpaliek arī labi rezultāti sacensībās. 10. jūlijā sacensībās pie Rāznas ezera “Vasaras svētki pludmales volejbolā” sacensībās piedalījās arī bērzgalietes un ieguva divas otrās vietas.

19. jūlijā Gulbenē norisinājās "16. Vasaras spēles volejbolā" pusfināls U-11, U-13, U-15 vecuma grupās.

Pirmo reizi lielākās sacensībās piedalījās Katerina Žukova, Katrīne Marcinkēviča, Sintija Vagina. Meitenes izcīnīja uzvaru, vinnējot Viļakas komandu. Kristiāna Kopela un Marija Sarkane kopā ar Rēzeknes meitenēm izcīnija 3. vietu.

13. augustā Dagdas ezera pludmalē notika Dagdas kauss pludmales volejbolā jauniešiem. Mūsu meitenes Viktorija un Anna deviņu komandu konkurencē ieguva 1. vietu.

14. augusta sestdienā Čornajas pludmalē pie Rāznas ezera notika 5. sacensības "MIX VOLEJBOLS ČORNAJA 2021". Divās komandās startēja arī bērzgalietes Viktorija Žukova un Dagmāra Laurecka. Šīs komandas ieguva pirmās divas godalgotās vietas.

19. augustā norisinājās Bērzgales jauniešu turnīrs pludmales volejbolā. Meiteņu grupā spēkiem mērojās 10 komandas, puišu – piecas komandas. Turnīrā piedalījās ne tikai bērzgalieši, bet arī komandas no Dagdas, Rēzeknes, Kaunatas, Čornajas, Daugavpils, Kārsavas. Sacensībās jaunietēm 1. vietu ieguva bērzgalietes Dagmāra Laurecka un Laura Lucatnika, aiz sevis atstājot Viktoriju un Annu. Puišu konkurencē 1. vieta Dagdas komandai, savukārt bērzgalieši Daniels un Valters Viesturs palika piektie.

Vasaras nogalē – 30. augustā Ozolniekos notika 16. Vasaras spēles volejbolā – fināls, kurā arī Bērzgales meitenes ieguva labus rezultātus. Kristiāna Kopela un Marija Sarkane komandā ar Rēzeknes meitenēm ieguva 6. vietu no 16 komandām. Marija Kurdeko, Anete Tripane, Elīza Kuzmina, Samanta Vagina un Anelia Cvetkova palika 14. vietā republikas līmenī. Apsveicam! Malači, meitenes!  

 


Sporta organizatora Oļega Žukova sniegtās ziņas apkopoja kultūras nama vadītāja Daila Ekimāne 

Foto no spēlētāju arhīva

Click to listen highlighted text!