Bezmaksas seminārs “Aktualitātes lauku uzņēmējiem 2021.gadā”

07.04.2021

Lauksaimniecība
SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" aprīlī rīko informatīvus bezmaksas seminārus lauku uzņēmējiem.
Seminārā informēsim par nodokļu izmaiņām, kas no šī gada 1. jūlija skars saimnieciskās darbības veicējus (pašnodarbinātos) - kā mainīsies valsts sociālās apdrošināšanas likmes un nomaksas kārtība? Kas ir minimālās sociālās iemaksas un kā rīkoties tiem, kam paredzami mazi ienākumi? Stāstīsim par pieteikšanos platību maksājumiem un izmaiņām šajā sezonā, kā arī par iespējām saņemt bezmaksas konsultācijas augkopības, lopkopības, ekonomikas un mežsaimniecības jomā – Kā pieteikties? Kādas konsultācijas var saņemt? Kādi ir konsultācijas saņemšanas nosacījumi?
 
Informējam, ka pasākuma laikā iespējama fotografēšana, filmēšana, audio un video ierakstu veikšana.
Kristiāna Latkovska
Projektu vadītāja

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs"
Rēzeknes birojs
Tālr.: +371 26588672
E-pasts: kristiana.latkovska@llkc.lv
Weblapa: www.llkc.lv
Click to listen highlighted text!