“Bibliovasara 2023” Kaunatas pagasta bibliotēkā

22.08.2023

Pagastu ziņas

16., 17. un 18. augustā Kaunatas pagasta bibliotēkā no plkst. 13.00 līdz 15.00 jaunākā skolas vecuma bērniem bija iespēja piedalīties radošo nodarbību ciklā “Bibliovasara 2023”.

Nodarbībās kopīgi un katrs atsevišķi lasīja grāmatas un interesantus faktus no žurnāla “Ilustrētā Junioriem”, darināja “Sapņu ķērājus”, zīmēja, spēlējās,  krāsoja mandalas, stāstīja pašizdomātus stāstus par bibliotēkas bērnu stūrīša iemītniekiem - lauvu Mārti, zirdziņu Lolu, vienradzi Taurentiņu, lāci Andreju, pūcīti Solvitu, vienradzi Madaru, pērtiķi Laku.

Bērni apskatīja Allas Likovas rakstaino mandalu izstādi, kas vēl ir skatāma bibliotēkā līdz 31. augustam.

Paldies Solvitai Meļņičenko /radošā darbnīca ”Sapņu ķērāji”/ un Allai Likovai /izstāde “Rakstainās mandalas”/.

Click to listen highlighted text!