Čornajas pagasta jaunieši īsteno inventāra iegādes projektu

Publicēts: 01.07.2021

Atjaunots: 06.07.2021

Čornajas pagasta ziņas

Čornajas pagasta jauniešu centrs “HORIZONTS” realizēja Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes finansēto un Čornajas pagasta pārvaldes līdzfinansēto inventāra iegādes projektu “Precīzais atsitiens”. Projekta ietvaros tika iegādāts galda tenisa galds un gaisa hokeja galds ar mērķi attīstīt jauniešu koordinācijas prasmes, trenēt reakciju, ātru domāšanu, psiholoģisko noturību un fizisko sagatavotību ar mazu risku gūt traumas.

Šīs galda spēles ir ne tikai interesanta brīvā laika pavadīšanas iespēja, bet iespēja lauku jauniešiem trenēties, attīstīt savas prasmes un veiksmīgi startēt galda tenisa sacensībās savā pagastā un Rēzeknes novadā.

Teksts un foto – Sarmīte Broliša, Čornajas pagasta jaunatnes lietu speciāliste

Click to listen highlighted text!