Čornajas pagasta jauniešu centrā “HORIZONTS” iegādāti sup dēļi

28.08.2023

Projekti

Čornajas pagasta jauniešu centrs “HORIZONTS” realizēja biedrības “Rāznas nacionālā parka biedrība” izsludināto infrastruktūras sakārtošanas projektu “Aktīvā ūdens sporta un atpūtas attīstība Čornajas pagastā”, kura rezultātā tika iegādāti 3 gabali sup dēļi.

Projekta mērķis ir pievērst pagasta iedzīvotājus aktīvam ūdens sporta dzīvesveidam un atpūtas iespējai. Dzīvojot blakus Rāznas ezeram jaunieši izteica ierosinājumu, ka ir nepieciešams attīstīt sporta un atpūtas infrastruktūru uz ūdens, kas ietver arī inventāra iegādi.

Pateicoties šim realizētajam projektam, jaunieši ikdienā lietderīgi un interesanti pavada savu laiku, kā arī ir apguvuši jaunas prasmes – kas sevī ietver gan supošanas prasmes, līdzsvara noturēšanas, baiļu pārvarēšana un citas. Vizināties ar sup dēli ir lielisks atpūtas veids, tāpēc arī Čornajas pagasta pasākumos tiks piedāvāts apmeklētājiem šo iespēju izmantot. Kā pirmais pasākums, kas tika aizvadīts, bija sporta diena Ratniekos.

Tiek aicināti visi interesenti izmantot iespēju aktīvi pavadīt savu brīvo laiku un apgūt supošanas prasmes Čornajas pagastā.

Teksts un foto – Sarmīte Broliša, Čornajas pagasta jaunatnes darbiniece

Click to listen highlighted text!