Dabas parka „Adamovas ezers” dabas aizsardzības plāna sabiedriskā apspriešana tiek pagarināta līdz 15. novembrim

31.10.2021

Dabas aizsardzība

2021. gada 29. oktobrī plkst. 17.00 notika sabiedriskās apspriešanas attālinātā sanāksme īpaši aizsargājamai dabas teritorijai, dabas parkam „ Adamovas ezers”, kas atrodas Rēzeknes novada Vērēmu pagastā. Saistībā ar plāna sabiedriskās apspriešanas laikā saņemtajiem ieteikumiem, kā arī iesniegumu, sabiedriskā apspriešana tiek pagarināta līdz šī gada 15. novembrim.

Dabas aizsardzības plāna materiāli no 15. oktobra līdz 15. novembrim ir pieejami https://failiem.lv/u/4uda4dvts un, ja valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības pasākumi ļaus pieņemt klātienes klientus, arī Rēzeknes novada pašvaldībā (Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 95a, darba dienās no 8.00 līdz 16.30). 

Konstruktīvus priekšlikumu var sniegt rakstiski līdz 15. novembrim dabas aizsardzības plāna izstrādātājam Ilmāram Bodniekam (Paula Lejiņa iela 16-44, Rīga, LV-1029 vai ilmars.bodnieks@gmail.com). 

Dabas aizsardzības plāna izstrāde tiek veikta Dabas skaitīšanas jeb Eiropas Savienības Kohēzijas fonda projekta „Priekšnosacījumu izveide labākai bioloģiskās daudzveidības saglabāšanai un ekosistēmu aizsardzībai Latvijā” Nr. 5.4.2.1/16/I/001 ietvaros. Plašāka informācija pie plāna izstrādātāja vai www.skaitamdabu.gov.lv, www.daba.gov.lv.

 

Click to listen highlighted text!