Distanču slēpošanas virtuālais izaicinājums

No 3. līdz 10. februārim biedrība EDEDE organizē distanču slēpošanas virtuālo izaicinājumu. Izaicinājums notiek trīs kategorijās. 1. kategorija – „Pieveic Ilzeskalna kalnus!”, kur dalībniekiem ir jāuzrāda ātrākais viena apļa (~ 0,68 km) laiks Ilzeskalna distanču slēpošanas trasē. 2. kategorija – „Noslēpo visvairāk kilometrus”, tas ir jāveic laika posmā no 3.02.-10.02. brīvi izvēlētos maršrutos. 3. kategorija – sadarbībā ar Ilzeskalna jauniešu centru tiek organizēts distanču slēpošanas virtuālais izaicinājums jauniešiem līdz 14 gadu vecumam, kurā jauniešiem ir jāpārbauda savas spējas, uzrādot ātrāko viena mazā apļa (teritorijā pie dīķa) laiku distanču slēpošanas trasē Ilzeskalna centrā. Trases tiek sagatavotas sestdienā un svētdienā, pārējās dienās - atbilstoši laika apstākļiem.

Visās kategorijās rezultāts ir jāfiksē kādā no sporta lietotnēm savā viedtālrunī un ekrānšāviņš ar rezultātu ir jāiesūta uz biedrības „EDEDE” facebook lapu vai e-pastu: biedriba.edede@inbox.lv, norādot vārdu, uzvārdu, vecumu, kontaktinformāciju un vismaz vienu foto no slēpojuma. Jauniešu izaicinājumā apļa laiku drīkst piefiksēt ar hronometru.

Godalgoto vietu ieguvēji sieviešu un vīriešu kategorijā tiks apbalvoti. Galvenā balva – moderni un ērti slēpošanas cimdi pirmās vietas ieguvējiem, kuri būs noslēpojuši visvairāk km dotajā laika posmā. Plašāka informācija ir pieejama biedrības „EDEDE” facebook.com lapā. Katrs dalībnieks pats izvērtē savas spējas veikt izaicinājumu, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus.

Biedrības EDEDE valdes priekšsēdētāja Elvita Kotāne

Click to listen highlighted text!