Domnīcā diskutēs par iedzīvotāju padomēm Rēzeknes novadā

30.04.2024

Iedzīvotājiem

18. maijā plkst. 10.00 – 14.00 Fr. Trasuna muzejā “Kolnasāta”, Kalna iela 3, Sakstagala pagasts norisināsies Rēzeknes novada pašvaldības organizētā domnīca “Iedzīvotāju padomes Rēzeknes novadā”. Domnīca notiks klātienē un vēlama iepriekšēja reģistrācija.

Apmeklēt domnīcu aicināti iedzīvotāju konsultatīvo padomju dalībnieki, iedzīvotāji, deputāti, pašvaldības darbinieki. Lai pieteiktos dalībai, līdz 15. maijam vēlams aizpildīt reģistrācijas anketu https://forms.gle/twSxKv8xmv9NZZKU8

Domnīcas ietvaros tiks sniegta informācija par izmaiņām iedzīvotāju padomju vēlēšanu procesā, līdzdalības budžetu, tā piešķiršanu un izmantošanu, būs iespēja apspriest sagatavoto nolikumu projektus, priekšlikumus būs iespējams iestrādāt nolikumos pirms tos apstiprinās Rēzeknes novada dome.

Paredzēta arī paneļdiskusija “Kā pilnveidot iedzīvotāju padomju darbu Rēzeknes novadā” piedalīsies Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs, Dekšāres pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes priekšsēdētāja Jolanta Smane, Nautrēnu apvienības pārvaldes vadītāja Līvija Plavinska un domnīcas PROVIDUS vadošā pētniece Līga Stafecka.

Paredzēta arī dalībnieku tīklošanās, kur neformālā gaisotnē varēs dalīties pieredzē, apspriest plānus.

Papildu informācija

Rēzeknes novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Jūlija Jurāne

Tālr. 26531297

e-pasts julija.jurane@rezeknesnovads.lv

Click to listen highlighted text!