Dricānu apvienības pārvalde aicina darbā vieglās automašīnas vadītāju

18.03.2024

Pašvaldība

Tiek izsludināts atklāts konkurss uz vakanto Dricānu apvienības pārvaldes (reģ. Nr. 40900027407) Saimniecības un tehniskā nodrošinājuma nodaļas Stružānu pagastā – vieglās automašīnas vadītāja amatu (1 likme) uz nenoteiktu laiku.

Galvenie darba pienākumi:

  • Vadīt vieglo automašīnu, uzturēt to darba kārtībā;
  • Veikt dienesta braucienus tikai saskaņā ar pārvaldes vadītāja un atbildīgā par autotransportu norādījumiem;
  • Pārvadāt Dricānu apvienības pārvaldes darbiniekus braucienos pašvaldības funkciju veikšanai;
  • Veikt precīzu vieglās automašīnas nobraukuma uzskaiti un degvielas patēriņu un atspoguļošanu to ceļazīmēs;
  • Uzraudzīt vieglās automašīnas tehnisko stāvokli un veikt sīkos remontdarbus;
  • Savlaicīgi nodot ceļazīmes grāmatvedībā;
  • Ievērot noteiktās degvielas patēriņa normas;
  • Ievērot ceļu satiksmes noteikumus un labas braukšanas manieres.

Prasības kandidātam:

  • B kategorijas autovadītāja apliecības (stāžs 5 gadi un vairāk), vēlama D kategorijas autovadītāja apliecība;
  • Pārzināt vieglās automašīnas tehnisko uzbūvi;
  • Vēlama augstākā vai vidējā speciālā izglītība automehānikā;
  • Vidējā vai vidējā speciālā izglītība;
  • Augsta atbildības sajūta;
  • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • Prasme stādāt komandā;
  • Darba pieredze līdzīgā amatā;
  • Prasme pieņemt lēmumus un izrādīt iniciatīvu.

Ar amata aprakstu var iepazīties pie lietvedes -  Miera iela 14A, Strūžāni,  Stružānu pagasts.

Piedāvājam:

  • pilna laika darbu (1 likme);
  • mēnešalga automašīnas vadītāja amatam  750.00 EUR;

Iesniedzamie dokumenti:

  • profesionālās darbības apraksts (CV);
  • izglītības apliecinoša dokumenta kopija;
  • motivācijas vēstule.

Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās.
Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu pieteikumus un iesniegtos dokumentus.
Otrajā kārtā – darba  intervijas ar pirmajā kārtā atlasītajiem pretendentiem.

Dokumenti jāiesniedz  personīgi līdz 2024. gada 2. aprīlim (ieskaitot) Stružānu pagastā pie lietvedes vai pieteikums elektroniski jāsūta  uz e-pastu dricanuapvieniba@rezeknesnovads.lv, vai nosūta pa pastu (adrese: “Pagastmāja”, Dricāni, Dricānu pagasts, Rēzeknes novads, LV-4615).

Informācija pa telefonu  64667552

Click to listen highlighted text!