Dricānu “Jumalēni” dejo Lietuvā

03.06.2014

Jauniešiem

30. maijā Dricānu kultūras nama jauniešu deju kolektīvs “Jumalēni” devās uz Lietuvas pilsētu Kupišķiem, lai piedalītos Kupišķu pilsētas dziesmu un deju svētku koncertā. Tur dricāniešus laipni sagaidīja Povilasa Matuļonisa proģimnāzijas direktors Rimvīds Latvis (Rimvydas Latvys) un proģimnāzijas jaunieši, kas bija ar mums kopā visas dienas garumā.
Interesanti bija vērot kaimiņvalsts dziedātāju un dejotāju sniegumu, kā arī priecēt viņus ar savām dejām. Jāteic, ka lietuvieši mūsu sniegumu uzņēma ar sajūsmu. Pēc koncerta iepazināmies ar pilsētas interesantākajām vietām. Mājās atgriezāmies ar pozitīvām emocijām un apņemšanos sadarboties ar jauniegūtajiem draugiem arī turpmāk.
 
Silvija Bokta
JDK “Jumalēni” vadītāja


Dricānu JDK Jumalēni Dricānu JDK Jumalēni Dricānu JDK Jumalēni Dricānu JDK Jumalēni Dricānu JDK Jumalēni
 
 

Click to listen highlighted text!