DSPC “Vecružina” saņem ziedojumus bērniem

Ko Tu redzi,  skatoties pa logu? Līst lietus vai snieg sniegs, varbūt stiprās vēja brāzmās lokās koki.... Tu sapņo...  kavējies atmiņās... un tad nāk ziņa - jāuzņem viesi, sirsnīgi un labi cilvēki.

Viesi bija jāuzņem Rēzeknes novada Daudzfunkcionālo sociālo pakalpojumu centra “Vecružina” “Ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas” pakalpojumu saņēmējiem. Ciemos bija ieradušies Aleksandrs Botošs un Andrejs Adamenko, kuri par DSPC “Vecružina” uzzinājuši biedrības “Taureņa efekts” mājaslapā. Gluži kā Ziemassvētku rūķi ar pilnām kamanām Centrā dzīvojošajiem bērniem Aleksandrs un Andrejs atveda pašu sarūpētās dāvanas - rotaļlietas un inventāru brīvā laika pavadīšanai, apģērbus, kosmētiku un higiēnas piederumus, saldumus un mājās gatavotus kompotus un ievārījumus. Sirsnīgā sarunā pie tējas, viesi stāstīja par savu dzīvi, par saviem sasniegumiem un motivēja jauniešus izvairīties no kaitīgajiem ieradumiem, nodarboties ar sportu un ticēt Dievam.

Skaļi, jo skaļi vēlamies teikt PALDIES ziedotājiem!

Būs brīnumi, ja vien tiem noticēsim!
Būs laime tad, ja pratīsim to dot!
Būs saskaņa, ja vien to radīt spēsim!
Vien dodot citiem, varam laimi gūt!

DSPC "Vecružina", pedagogs Iveta Rundāne

Click to listen highlighted text!