DSPC “Vecružina” saņem ziedojumus

Brīnumu pilnais svētku laiks Rēzeknes novada Daudzfunkcionālo sociālo pakalpojumu centra “Vecružina” “Sociālās rehabilitācijas” pakalpojuma saņēmējiem, bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, un “Ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas” pakalpojumu saņēmējiem, bērniem bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem bija pārsteigumiem bagāts. No malu malām, no tuvākiem un tālākiem cilvēkiem un organizācijām bērni saņēma dažnedažādas dāvanas. Tās bija gan saldumu pakas, gan personalizētas, katra bērna vēlmēm atbilstošas – pledi, pulksteņi, apģērbi, apavi, dažādas galda spēles, piederumi brīvā laika organizēšanai, ragavas, rotājumi svētku noskaņas radīšanai, svētku salūts. Pateicoties ziedotājiem tika apmeklēti vairāki kultūras, izglītojošie un izklaidējošie pasākumi un vietas ... Šo sarakstu varētu turpināt un turpināt, bet....

Paldies sirsnīgiem un gādīgiem cilvēkiem, visiem un ikkatram par sarūpētajām dāvanām, svētku brīnumu radot.

Paldies ziedotājiem – Karīnai un Camiel Van Gūtemiem, Ainim Rundānam, sabiedriskā labuma organizācijai “Labie Cilvēki”, firmai “Pata”, kultūras biedrībai “Alternatīvā Realitāte”, biedrībai “Taureņa efekts”, Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljonam, labdarības fondam “Bērnu rīts”, ZS “Kotiņi”, SIA “JVK projekti”, SIA “Daro V”, kompānijas “Kolibri” darbiniekiem.

Gribas, lai baltā pasaulē
Balti sniegi snieg,
Un pa baltiem lielceļiem
Balti cilvēki iet...
/I. Ziedonis/

DSPC “Vecružina”, pedagogs Iveta Rundāne

Click to listen highlighted text!