Dzīvnieku draugu nedēļa Audriņu pamatskolā

Publicēts: 19.11.2020

Atjaunots: 13.01.2021

Izglītība

“Kamenes bez cukura nevar pārdzīvot stresu”, “Aitas spēj atcerēties tikai 50 sejas”, “Pele spēj sajust citu peļu skumjas un arī kļūt bēdīga”- šie un citi interesanti fakti tika pētīti dzīvnieku nedēļā Audriņu pamatskolā.  Jaunāko klašu skolēni minēja krustvārdu mīklas par dzīvniekiem, atpazina tos attēlos, atrada paslēpušos dzīvniekus. Lielāko klašu skolēni izzināja dzīvnieku dzīvesveida īpatnības, apkopoja informāciju par dzīvniekiem no interneta resursiem, noskatījās izglītojošu filmu bērniem “Tille un suņu vīrs”.

Veiksmīgas sadarbības rezultātā bērniem bija iespēja klātienē aplūkot biedrības “Gorki” ekspozīciju  “Pa meža taku”, kur viltniece lapsa, skaļais mednis, bailīgais zaķis un citi Latvijas meža dzīvnieki ir iemūžināti dabīgā izskatā, un bērni tuvumā varēja  izpētīt,  cik stipri bebra zobi, vai ūdele ir lielāka par vistu, cik tad liela ir mežacūka!

Pasākuma ietvaros skolēni piedalījās puzles likšanas čempionātā. Jaunākajā  grupā visātrāk  to izdarīja Laura, Viktors un Karīna, vecāko klašu konkurencē, kā arī līderis visā skolā kļuva Konstantīns Koļesnikovs, nedaudz no viņa atpalika Dāvids, Milana un Nikita.

 

Audriņu pamatskolas skolotāja D.Vasiļjeva

Foto: D. Vasiļjeva un D. Vasiļevska

dzīvnieku draugi 2 dzīvnieku draugi 1

Click to listen highlighted text!