Eiropas jauniešu čempionātā 100 lauciņu dambretē piedalās Rēzeknes novada jaunietes

14.08.2023

Sports

8. un 9. augustā Tallinā norisinājās Eiropas jauniešu čempionāts 100 lauciņu dambretē ātrajā dambretē jeb rapidā un ātrspēlē jeb blicā. Latviju pārstāvēja 67 mūsu jaunie dambretisti, kuri startēja U10, U13, U16, U19 vecuma grupās un izcīnīja vairākas godalgotās vietas. Komandu ieskaitē Latvijas komanda kļuva par uzvarētāju.

 No Rēzeknes novada U13 vecuma meiteņu grupā startēja viļānietes Linda un Liene Malinovskas.

Čempionātā U13 vecuma meiteņu grupā startēja 25 dambretistes no dažādām valstīm – Polijas, Ukrainas, Igaunijas, Nīderlandes, Beļģijas un Čehijas. Ātrajā dambretē jeb rapidā Linda ieguva vienpadsmit punktus, izcīnot augsto 6. vietu, bet Liene ātrspēlē jeb blicā ar desmit punktiem ierindojās 10. vietā.

Lai veicas arī turpmāk!
Paldies Rēzeknes novada Sporta skolai par atbalstu!

Click to listen highlighted text!