Eņģeļa Pasts gatavojas Ziemassvētkiem

17.10.2019

Sociālais dienests

Jau sesto gadu pēc kārtas notiks sociālais projekts "Ziemassvētku vecīša darbnīca", kura laikā mums visiem būs iespēja sarūpēt pārsteigumus un apdāvināt sociālās aprūpes centros mītošos cilvēkus. Katru gadu šis projekts ir iepriecinājis ļoti daudzus seniorus (2018. gads - 6800 cilvēki), kā arī cilvēkus ar īpašām vajadzībām, un radījis neaizmirstamus brīžus un patiesu prieku.
Šis gads nebūs izņēmums, un jau šobrīd Eņģeļa Pasts un sociālās aprūpes centru komandas kopā ar iemītniekiem gatavojas šim brīnumu un pārsteigumu pilnajam laikam. Ziemassvētku vecīša darbnīcu plānots atvērt novembra vidū, jo līdz tam daudz darbiņi darāmi, lai pēc tam jau mēs visi varētu radīt pārsteigumus un prieku.
Šogad projektā piedalīsies vairāk nekā 7000 cilvēku, kuri par mājām sauc sociālās aprūpes centrus. Ticu, ka mēs visi kopā spēsim sarūpēt dāvaniņas līdz 21. decembrim, un tās saņems pilnīgi visi projektā esošie cilvēki.
Diemžēl, ļoti daudz cilvēku vairs nav starp mums, iespējams, arī to, kuriem jūs sūtījāt dāvaniņas pagājušajā gadā. Kā arī šogad pievienojušies jauni cilvēki, kurus liktenis aizvedis uz aprūpes centriem un tagad tās ir un būs viņu mājas. Tikai mēs visi kopā spējam padarīt viņu ikdienu gaišāku, svētkus priecīgākus un radīt to, kas mums ir pa spēkam - radīt prieku!
Ieplāno arī šo projektu savā laika plānotājā!
Dāvaniņas vēlamais saturs būs redzams projektā, kā tas bija arī 2018. gada nogalē.
Līga Uzulniece, Eņģeļa Pasts vadītāja

Click to listen highlighted text!