Europe Direct Austrumlatgale izsludina konkursu jauniešiem “Kāpēc jāpiedalās Eiropas vēlēšanās?”

Jauniešiem

Videokonkurss jauniešiem “Kāpēc jāpiedalās Eiropas vēlēšanās?”  Galvenā balva –  brauciens uz Igauniju.

Noteikumi:

Uzfilmē īsu videoklipu jeb reel par to,  tavas pilsētas vai pagasta iedzīvotājiem jāpiedalās Eiropas Parlamenta vēlēšanās 2024. gada 8. jūnijā.

Videoklipos var izmantot animāciju, valodu, mūziku, modi, folkloru un visu citu, kas palīdz veiksmīgāk atspoguļot autora redzējumu.

Esi radošs – vari izmantot dažādas programmas, video tehnikas, mākslīgo intelektu, memes, trendus.

Piedalīties var Austrumlatgales (Rēzekne, Rēzeknes novads, Ludzas novads, Preiļu novada pašvaldība, Krāslavas novada pašvaldība) vidusskolēni un jaunieši individuāli vai grupās.

️Darbi jāiesniedz līdz 20. maijam, caur failiem.lv vai kādu citu failu sūtīšanas vietni atsūtot video uz Europe Direct Austrumlatgale e-pastu  ed@rezeknesnovads.lv

22. maijā 5️ labākie konkursa darbi tiks publicēti šeit – ED Austrumlatgalē Facebook lapā.

Balsošana notiek atzīmējot emocijzīmi “like” vai “heart” atzīmēm no 22. maija līdz 27. maijam. Rezultāti tiks paziņoti 28. maijā.

️Galveno balvu: apmaksātu braucienu uz  Igauniju  iegūs video, kas savācis visvairāk reakciju Europe Direct Austrumlatgale Facebook kontā.

️Otrajai vietai – 70 eiro, trešajai vietai – 50 eiro dāvanu kartes grāmatu iegādei.  Būs arī veicināšanas balvas!