Feimaņu pagastā aicina darbā saimniecības pārzini

Pagastu ziņas

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Maltas apvienības pārvalde”  Feimaņu pagastā aicina darbā saimniecības pārzini uz pilnu slodzi (1 likme)
uz nenoteiktu laiku.

Prasības kandidātiem:

• vidējā vai vidējā speciālā izglītība;
  • vēlama iepriekšēja pieredze saimniecisko procesu organizēšanā un vadīšanā;
  • labas datorprasmes – Word, Excel prorammas, prasme lietot biroja tehniku, e-pastu un citas lietojumprogrammas un  zināšnas par digitālo tehnoloģiju pielietošanu.
  • teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • radoša un patstāvīga pieeja darbam;
  • atbildības sajūta un precizitāte;

Ar konkursa nolikumu var iepazīties Rēzeknes novada pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv un NVA mājaslapā.

Pamatdarba atalgojums pārbaudes laikā 718,20 EUR (pirms nodokļu nomaksas)
Pamatdarba atalgojums pēc pārbaudes laika 756,00 EUR (pirms nodokļu nomaksas)

Pretendenti līdz 2023. gada 19.jūnija plkst.14.00 jānosūta uz e-pastu maltasapvieniba@rezeknesnovads.lv vai iesniedz personīgi iestādē “Maltas apvienības pārvalde”, lietvedei 3.kab., Brīvības iela 6, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads, pieteikumu aizlīmētā aploksnē ar norādi “Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības iestāde „Maltas apvienības pārvalde” vakanci “Saimniecības pārzinis Feimaņu pagastā” un kurā ir ievietoti šādi dokumenti:

• profesionālās darbības apraksts (CV);
  • motivācijas vēstule;
  • izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas;
  • pieteikuma anketa.

Kontaktpersona detalizētākas informācijas saņemšanai – Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Maltas apvienības pārvaldes” vadītājs Edgars Blinovs, tel. 27870687 e-pasts maltasapvieniba@rezeknesnovads.lv.