Gaigalavas pagasta pārvalde aicina darbā bibliotēkas vadītāju

Tiek izsludināts atklātais konkurss uz vakanto bibliotēkas vadītāja amatu Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Dricānu pagastu apvienība” (Reģ.Nr. 40900027407) struktūrvienībā “Gaigalavas pagasta pārvalde”.

Amata pretendentam ir jābūt augstākajai akadēmiskai, augstākai profesionālai vai vidējai speciālai izglītībai, valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, kā arī vēlamas vienas svešvalodas zināšanas.

Pretendentam nepieciešama prasme rīkoties ar informācijas tehnoloģijām, elektroniskajiem saziņas līdzekļiem un biroja tehniku, komunikabilitāte, augsta saskarsmes kultūra, spēja izdarīt objektīvus, pamatotus secinājumus un patstāvīgi pieņemt lēmumus.

Pamatdarba atalgojums par 1 amata slodzi EUR 568.00, amata apraksts – atrodams šeit. 

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un pieteikuma anketu ar norādi „Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Dricānu pagastu apvienība” struktūrvienības “Gaigalavas pagasta pārvaldes” bibliotēkas vadītāja amatu” līdz 2021. gada 20. aprīlim plkst.16.00 jānosūta uz e-pastu: info@gaigalava.lv vai jāiesniedz personīgi iestādes lietvedībā, Rēzeknes iela 2, Gaigalava, Gaigalavas pag., Rēzeknes nov., LV-4618, iepriekš sazinoties pa tālr. 64644537. Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu – pretendentu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi un darba interviju – tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā izvirzītajām prasībām.

 

Click to listen highlighted text!