Ģimeņu sporta diena Kaunatā “Ģimenē ir spēks”

19.09.2023

Pagastu ziņas

Svētdien, 17. septembrī, Kaunatas vidusskolas sporta stadionā pulcējās visi, kuriem patīk aktīvi pavadīt savu brīvo laiku. Ģimeņu sporta diena "Ģimenē ir spēks" izvērtās jautra, interesanta un ar nelielu sacensības garu. Sešās komandu disciplīnās varējām vērot, cik ģimenes ir veiklas un vienotas - noskaidrojām augstāko torņu cēlājus, trāpīgākos čiekuru metējus, ātrākos ķerras stūmējus, balonu pavēlniekus un stiprākos pudeļu gāzējus. Individuālajos uzdevumos sīvā konkurencē mammas demonstrēja, cik ātri spēj pārvietoties uz skrējriteņa, tēvi rādīja, kā iemest bumbu grozā, kad rokās ir cimdi, bet bērni sacentās par titulu "Mazais rāpotājs". Visi dalībnieki tika pie lielākām un mazākām balvām, kā arī pateicības dāvanām, kas liks atcerēties par šo ģimenisko pēcpusdienu arī pēc daudziem gadiem.

Patīkams pārsteigums bija viesi no Rēzeknes - Valsts robežsardzes kinologi ar suņiem, kuri skatītājiem pastāstīja par savu ikdienas darbu un rādīja aizraujošus paraugdemonstrējumus.

Pasākuma noslēgumā visi, kuri bija ieradušies, tika cienāti ar brīnumgardu sautējumu, kas tapa uz ugunskura!

Paldies ģimenēm, viesiem, tiesnešiem un pārējiem, kuri palīdzēja un atbalstīja, lai ģimeņu sporta diena Kaunatā tiktu aizvadīta tik patīkamā gaisotnē!

Teksts un foto: Iveta Broliša

Click to listen highlighted text!