Griškānu pagasta jauniešu centrs realizē “Rāznas nacionālā parka biedrības” hokeja un inline hokeja inventāra iegādes projektu

Publicēts: 11.02.2021

Atjaunots: 15.02.2021

Griškānu pagasta ziņas

Lai veicinātu jauniešu un pārējās sabiedrības iesaisti lietderīgā laika pavadīšanā un sporta aktivitātēs, uzlabojot fizisko sagatavotību un veselību, Griškānu pagastā tika realizēts “Rāznas nacionālā parka biedrības”  projekts hokeja un inline hokeja ekipējuma iegādei. Tika iegādāti 2 hokeja vārti ar “Backstop” papildus aizsardzību, 5 pāri hokeja spēlētāju cimdi, 2 hokeja nūjas, kā arī 2 hokeja vārtu trenažieri. Kopējā inventāra iegādes summa ir 972,05 Eur.

Šis ir nozīmīgs solis Griškānu pagasta sporta attīstībā. Realizētais projekts veicinās jauniešu pievēršanos hokeja un Inline hokeja nodarbībām. Rēzeknes novadā ir Inline hokeja laukums, kurš katru sezonu (no aprīļa līdz pat vēlam rudenim) pulcē šī sporta veida vietējos entuziastus, kā arī viesus no Rīgas, Olaines un blakusesošajiem novadiem. Šis ir vēl viens ieguldījums šī sporta veida attīstībā Rēzeknes novadā.

Igors Isupovs,
Griškānu pagasta jaunatnes lietu speciālists
Hokeja un Inline hokeja entuziasts

Click to listen highlighted text!